4.7
Oyunuz
Oylama
My Hero Academia Average 4.7 / 5 out of 34
Sıralama
19th, it has 56.6K views
Diğer Adları
僕のヒーローアカデミア, Boku No Hero Academia, Kahramanlık Akademim
Yazar(lar)
Çizer(ler)
Kategori(ler)
Cinsi
Manga
Tag(s)
Çıkış Tarihi
Durumu
Devam Ediyor
İnceleme
17 Okuyucu Abone Oldu

My Hero Academia

Bir gün dört yaşında bir çocuk aniden farkına vardı: dünya adil değildi. Dünya nüfusunun yüzde sekseni, çocukluklarının süper kahraman olma hayallerinin gerçeğe dönüşmesini sağlayan ve “Benlik” olarak bilinen özel yeteneklere sahip. Ne yazık ki İzuku Midoriya, benliği olmayan, bu nedenle ayrımcılıktan muzdarip birkaç kişiden biriydi. Yine de kahraman olma hayalinden vazgeçmeyi reddetti; İmkansızı yapmaya kararlı olan İzuku, elit kahraman eğitim akademisi UA Lisesi’ni hedefine koydu.

Ancak, bir numaralı kahraman ve İzuku’nun idolü olan All Might ile yapılan tesadüfi bir karşılaşmanın ardından her şey değişir. Hayalinin bir çıkmaz olmadığını keşfeden güçsüz çocuk, her zamankinden daha çok çalışarak özel bir eğitimden geçer. Bu eğitim sonunda, All Might’ın gücünü devralmasına yol açar ve yeni keşfedilen yetenekleriyle, seçtiği okula girer ve gezegendeki en iyi kahramanın halefi olmak için zorlu yolculuğuna başlar.

 

Not: Ekibimiz serinin çevirisine 291. bölümden itibaren başlamıştır. 290 ve önceki bölümlerini başka siteden okuyabilirsiniz.