4.5
Oyunuz
Oylama
Rakudai Kenshi no Gakuin Musou Average 4.5 / 5 out of 17
Sıralama
29th, it has 23K views
Diğer Adları
The Failed Swordsman Who Became the Strongest After Spamming the 100 Million Years Button ~ Ichiokunen Button o Rendashita Ore wa, Kidzuitara Saikyou ni Natteita ~ I Realised that I Became The Strongest After spamming the 100 Million Years Button – The Dropout Swordsman that Became Unparralled 一億年ボタンを連打した俺は、気付いたら最強になっていた~落第剣士の学院無双, BİR MİLYON YIL BUTONUNA BASTIM VE NE OLDUĞUNUN FARKINA BİLE VARMADAN EN GÜÇLÜ OLDUM
Yazar(lar)
Kategori(ler)
Cinsi
Manga
Çıkış Tarihi
Durumu
Devam Ediyor
İnceleme
22 Okuyucu Abone Oldu

En büyük hayali başarılı bir kılıç ustası olmak olan Allen Rodoru ne kadar çalışırsa çalışsın etrafındaki herkes onun beceriksizliğiyle alay eder. Ona ve annesine hakaret edenlerin sözlerini geri almasını isteyen Başarısız Kılıç Ustası’nın karşısına “100 milyon yıl butonu” ile bir ihtiyar çıkar. Bu sihirli butona kim basarsa 100,000,000 yıl antrenman yapma fırsatı bulacaktır.

Butona basan başarısız kılıç ustasının bazı tereddütleri vardır ama bastıktan sonra efsanevi bir gücün vücudunda dolaştığını hisseder. Bu yüzden butona defalarca basar.
Ne yazık ki güçlü olmak sadece butona basmakla olmaz. Basıldığı anda 100 milyon yıl boyunca başka bir dünyada yaşamak zorunludur. Başarısız kılıç ustası ilk 100 yılını sadece antrenmana adar. 1000 yıl sonra ise neden kılıcını salladığını bile unutmuş, amaçsız kalmıştır. 10 bin yıl geçtikten sonra düşünmeyi tamamen bırakır. 100 milyon yıl sonra ise bu dünyadaki vakti sona erer ve güçlenip güçlenmediğini görmek üzere gerçek dünyaya geri döner.